
З 11 по 18 квітня місто Прага (Чехія) вперше прийматиме Чемпіонат Європи з регбі на колясках у дивізіоні Б. Організатором турніру виступила Чеська федерація регбі на колясках, яка є членом чеської спортивної організації людей з інвалідністю та співпрацює з Міжнародною Федерацією регбі на колясках (IWRF).
У чемпіонаті візьмуть участь вісім команд з Європи, включаючи збірну Чехії. Кожна команда мала змогу включити в заявку не більше 12 спортсменів і 8 необхідних помічників. Усього у заході візьмуть участь більше трьохсот людей, включаючи волонтерів.
Розклад ігор та посилання на прямі трансляції можна знайти на сайті турніру – http://www.ecwrb.com/
Організатори вирішили не просто провести чемпіонат, але й привернути увагу громадян до регбі на колясках. Як результат, з’явилася серія з п’яти мальованих промо-роликів, пропонуємо до перегляду: