Ми тільки почали рух до своєї мети

Чим більшою буде ваша підтримка, тим потужнішою буде технічне оснащення гравців і тим швидше ми зможемо досягти результатів.

Спортивні коляски для безпечної гри (12 шт. х $ 2500-5000) 0%
Адміністративні витрати для проведення зборів 0%
Придбання амуніції та інвентарю 0%

Хто ми? Навіщо це робимо?

Сьогодні проект Регбі на колясках в Україні тримається на команді ентузіастів, які є лідерами ГО «Група актиної реабілітації», що згуртувалися ще на початку незалежності у 1992 році задля вирішення проблем з якими стикаються люди, які отримують травми спинного мозку, проводячи табори активної реабілітації, адвокатуючи їх права та роблять багато іншої непомітної роботи, коштом власного часового, емоційного та фізичного ресурсу.

В переважній більшості ці люди самі мають подібні травми та пересуваються за допомогою коляски. Вони не тільки не опустили руки зазнавши важких уражень, але й вирішили присвятити велику частку свого життя задля добробуту інших людей, які тільки на початку цього шляху.

Якщо ви відчуваєте бажання долучитися

Ми пропонуємо стати нашим благодійником, долучитися в якості волонтера або гравця команди, якщо маєте на те показання (детальніше в розділі Про регбі)

Ви можете допомогти нам фінансово

Для того, аби дати якісний потовх для розвитку Регбі на колясках в Україні, нам необхідна ваша підтримка.

Ви можете надіслати будь-яку суму одноразовим переказом, або оформити підписку на спонсорську допомогу та щомісячно допомагати нам сумою, яка може дорівнювати квитку до кінотеатру або ж чомусь вагомішому – залежно від ваших можливостей.

Це забезпечить стабільний розвиток Регбі на колясках в Україні та
покращить становище людей після важких травм спинного мозку!

Підтримати