Ми вже зібрали  50 000 грн

Чим більше нам вдасться зібрати, тим потужніше технічне забезпечення ми зможемо отримати і тим кращі матеріали підготувати у майбутньому.

Оновлення тех. забезпечення 50%
Зарплатний фонд 40%
Архівації даних 35%

Хто це робить? Як?

Сьогодні проект тримається на команді близько сотні ентузіастів, які передовсім є першопрохідцями та волонтерами, що мандрують, фіксують, обробляють, перекладають, описують, досліджують та роблять багато іншої непомітної роботи, коштом власного часового, емоційного та фізичного ресурсу. Ці люди живуть в Україні, Польщі, Чехії, Німеччині, Австрії та Грузії.

За час існування проекту нам довірили підтримку такі компанії, як Райффайзен Банк Аваль, туристична компанія Кий Авіа, автомобільний бренд Land Rover, мінеральна вода Моршинська, мережа заправок ОККО, холдинг емоцій !FEST, YedynkaDGTL, Depositphotos та інші. Завдяки партнерській підтримці проект зміг стартувати та півтора роки знімати надихаючі історії.

Якщо ви:

Якщо ви благодійник, гравець чи волонтер, долучайтесь до нашої спільноти, або підтримайте нас будь-якою сумою!

Долучитись до волонтерства

Пожертвувати суму

Долучитись до команди

Ви можете допомогти

Для того, аби зробити Ukraїner ще якіснішим і ще кращим, нам необхідна ваша підтримка.

Фінансово

Ви можете надіслати будь-яку суму одноразовим переказом, або оформити підписку на спонсорську допомогу та щомісячно допомагати нам сумою, яка може дорівнювати квитку до кінотеатру або ж чомусь вагомішому – залежно від вашої можливості.

Це забезпечить наш стабільний розвиток та вашу постійну підтримку Ukraїner

Підтримати